Hírek  --  SZTE ZMK hírarchívum
SZTE ZMK hírarchívum

orvostanhallgatok_koncert_kiemelt

Közös képzést indított a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi és Zeneművészeti Kara. A képzés eredményeként az ÁOK legtehetségesebb orvostanhallgatói szólókoncertet adtak december 4-én a ZMK Fricsay Ferenc Hangversenytermében.

orvostanhallgatok_koncert_kiemelt

diszteretm_1_web

Fricsay Ferenc Hangversenyterem 2015. október 6. 19.00

Baracskai_Judit

SZTE Rektori Hivatal Díszterme

2015. június 5. 19.30 óra

zmk_kinai_csoport_kiemelt_nagy

Közösen fedezték fel Szeged városát az SZTE Zeneművészeti Kar magyar és kínai hallgatói. A fakultás nemzetköziesítési törekvéseiről és a kínai diákok muzikalitásáról Tóth Péter dékánt és Szokody Anikó zongoraművészt kérdeztük.

MuPa_cover

2015. május. 6. (szerda) 17:00 – 18:00, Művészetek Palotája, Üvegterem

diszteretm_2_webAzok a hangszeres zenetanárok, vagy magánének tanárok, akik oklevelüket 50 vagy 60 évvel ezelőtt, tehát 1965-ben, 1955-ben szerezték a Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Karának jogelőd intézményében, 2015-ben arany, gyémánt díszoklevélre jogosultak.