Hírek  --  SZTE ZMK kiemelt hírek

Székfoglaló-koncertek „Fogadja örökbe” a Fricsay Ferenc hangversenyterem székeit!

01

2015. szeptemberében egy új kezdeményezés indul a Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Karán: lehetőség nyílik a Fricsay Ferenc hangversenyterem székeinek „örökbefogadására”.

2015. június 23.

A székek örökbefogadása az alábbi jogosultságokkal jár:

· Az illető neve felkerül az örökbe fogadott székre

· Az illető az SZTE Alma Mater Classic hangversenysorozat következő évadának négy koncertjét ingyenesen látogathatja

· Évente egy alkalommal az előzetesen közzétett listából kiválaszthat egy művet, amelyet a hangversenysorozat egyik koncertjén a Kar művészei előadnak

· Az örökbefogadás igazolására az illető oklevelet kap

Amennyiben kéri, a Kar aktuális rendezvényeiről folyamatosan értesítést küldünk Önnek.

Az örökbefogadás díja egy évre: 25.000 Ft

A Zeneművészeti Kar a támogatás teljes összegét a Karon működő művészeti tevékenység támogatására fordítja.

Amennyiben Ön szeretné támogatni a Zeneművészeti Kart egy hangversenytermi szék örökbefogadásával, kérjük, a fenti összeget az alábbi számlaszámra szíveskedjen elutalni:

Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Szegedi Konzervatóriuma Alapítványa

Számlaszám:57400217-10117688-00000000

(Fontana Credit Takarékszövetkezet)

Utaláskor a közlemény rovatban a következőket szíveskedjen feltüntetni: „Örökbefogadás”, valamint az örökbe fogadó neve.

Az örökbefogadással kapcsolatos esetleges kérdéseivel kérem, forduljon Szekfűné Lőrincz Zsuzsanna gazdasági referenshez (Tel: 62/544-399; e-mail: szekfune.zsuzsa@music.u-szeged.hu)