Művészeti műhelymunka  --  Hangversenyek  --  Hangverseny archívum  --  2010-2011

"Pozanalarm"

pozon

A Szegedi Harsonaegyüttes ismét egy nagyszabású koncertet ad 2011. március 16-án a SZTE Zeneművészeti Kar Fricsay Ferenc Hangversenytermében

PozanalarmA Szegedi Harsonaegyüttes ismét egy nagyszabású koncertet ad március 16-án a SZTE ZMK Fricsay-termében (Szeged, Tisza Lajos krt. 79-81).

A "Pozanalarm" című műsor a végletekig kimeríti a hangszer adotta lehetőségeket, hiszen harsonán felcsendül többek között egy Bach orgonamű, Liszt zongora darab, hallhatóak lesznek operaáriák, balkán dallamok, elhangzik egy Queen sláger és még sok más meglepetés.

Az estét most is Meszlényi László tanár úr konferálása teszi színessé.

A koncertre a belépőjegy elővételben megrendelhető a 06-30-983-7661-es telefonszámon, illetve a helyszínen megvásárolható (felnőtt 1000 Ft, diák 500 Ft). A jegyek megvásárlásával az együttes első CD felvételét támogatják.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!