Hírek  --  SZTE ZMK hírarchívum  --  SZTE ZMK 2012. december

SZTE Sófi József Ösztöndíj

beadási határidő 2013. február 12. 12.00 kedd

2012. december 10.

2001. január 2-án alapított Szegedi Tudományegyetem Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány célja a kiváló tanulmányi és tudományos teljesítményt nyújtó, tehetséges egyetemisták anyagi támogatása ösztöndíjak által. Az SZTE Szegedi Tehetségpont részeként működő Sófi Ösztöndíj további lényeges célja a hallgatók eredményeinek erkölcsi elismerése, és jövőbeni életpályájuk nyomon követése, elősegítése.

A pályázatok benyújtási határideje: 2013. február 12. (kedd) 12 óra. A mellékletekkel kiegészített pályázati űrlapot két példányban kell eljuttatni Szarvas Kata, SZTEhetségpont koordinátor részére (6722, Szeged, Honvéd tér 6. iroda: 34. sz.). A kitöltött űrlapot word dokumentum formátumban el kell küldeni a következő e-mail címre is: jozsefsofi@gmail.com

letöltendő anyagok:

pályázati kiírás